Dehydrator Byzoo DH02

Dehydrator Byzoo DH02 pomimo niedużych rozmiarów z pewnością zaskoczy użytkownika swoją pojemnością oraz funkcjonalnością. Pozwoli na wysuszenie wystarczająco dużej ilości warzyw i owoców do domowych zastosowań. Ta wysokiej jakości suszarka wraz z 6 tackami wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej i posiada funkcjonalne drzwiczki ze szklanym oknem, pozwalającym na kontrolowanie procesu suszenia na bieżąco bez zbędnego otwierania urządzenia.

Opis Produktu

Korzystając z dehydratora żywności Byzoo DH02 możesz z łatwością wysuszyć warzywa, owoce i zioła lub grzyby. Proces suszenia przebiega w kontrolowanej, stałej i niskiej temperaturze. Dehydrator ten ze względu na kompaktowe rozmiary jest sprzętem unikalnym w swoim rodzaju, dzięki czemu zajmuje znacznie mniej miejsca niż standardowe suszarki lecz pozwala na jednoczesne suszenie dość dużej ilości owoców i warzyw. Jego ważną zaletą jest również wyposażenie w funkcjonalne drzwiczki z szybką. Pozwala to na sprawdzenie składników podczas procesu suszenia bez otwierania urządzenia.

Kompaktowy

Dehydrator Byzoo DH02 ma niewielkie rozmiary przez co zasługuje na miano sprzętu kompaktowego. W swoim wnętrzu mieści 6 tacek do suszenia warzyw, owoców i ziół.

Dopracowane wzornictwo

To urządzenie do suszenia marki Byzoo charakteryzuje się eleganckim designem, na który składa się wykonanie ze stali nierdzewnej w połączeniu z częściowo szklanymi drzwiami oraz przejrzysty panel sterowania. Jest starannie wykończony i dzięki swoim wymiarom jest to sprzęt, który będzie dobrze pasował do każdej kuchni.

W całości wykonany ze stali nierdzewnej

Wszystkie elementy dehydratora Byzoo DH02 wykonane są ze stali nierdzewnej. Zewnętrzna obudowa wykonana została z grubej stali nierdzewnej z matowym wykończeniem przez co zachowuje trwałość podczas użytkowania. Tacki do suszenia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, która przystosowana jest do kontaktu z żywnością, jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia.

Techonogia poziomego przepływu powietrza (HFST)

Powietrze podczas suszenia jest rozprowadzane równomiernie po tacach suszących dzięki poziomemu przepływowi powietrza. Powietrze jest rozprowadzane od wentylatora z tyłu urządzenia w kierunku przednim, zamiast tradycyjnego przepływu powietrza w dół. Pozwala to składnikom na bardziej równomierne wysychanie.

Szklane drzwiczki

Dzięki częściowo przeszklonym drzwiom można sprawdzać stan suszonych składników podczas procesu suszenia bez konieczności otwierania urządzenia.

Łatwa obsługa za pomocą dotykowego panelu sterowania

Za pomocą dotykowego panelu sterowania z łatwością można ustawić czas pracy dehydratora nawet do 30 godzin pracy ciągłej oraz temperaturę w zakresie od 20° do 80°C. Po zakończeniu ustalonego czasu pracy dehydrator wyda kilkukrotny sygnał dźwiękowy, a następnie automatycznie wyłączy się.

Czyszczenie

Zdejmowany przód i tacki najlepiej jest czyścić ciepłą wodą i detergentem. Lepkie produkty

można ostrożnie usuwać z tacek za pomocą miękkiej szczoteczki. Obudowę należy przecierać wilgotną ścierką. Nie wolno czyścić wentylatora i elementu grzewczego. Po wymyciu wszystkie elementy trzeba dobrze wysuszyć. Części nie należy myć w zmywarce oraz nie wolno używać do czyszczenia szorstkich przedmiotów rysujących powierzchnię.

SPECYFIKACJA

Ilość tacek 6 sztuk
Parametry elektryczne 220 - 240 V, 60 Hz, 500 W
Temperatura Zakres od 20°C do 80°C
Ładowność tacek Max. 1 kg na tackę
Powierzchnia suszenia 0,5 m²
Materiał wykonania Stal nierdzewna
Wymiary 43,5 x 29,5 x 30 cm

Skontaktuj się z nami!


Zoo appliances
polska

ul. Palisadowa 24
01-940 Warszawa

info@zoo-appliances.pl

Infolinia
 

570 31 00 00
570 32 00 00
570 31 32 31

Wypełnij wymagane pola